Krzysztof Daukszewicz
Występy różnią się od poprzednich, a zależy to od sytuacji jaka dzieje się akurat w politycznym świecie.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
10 kwietnia 2018 od 19:30
Za ile?
60 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

"Nareszcie w Dudapeszcie" jest to nowy oraz na bieżąco aktualizowany program autorski Krzysztofa Daukszewicza. Autor i satyryk wyśmiewa oraz opisuje, niezwykle trafnie, absurdy, które mają miejsce codziennie w kraju, znajdującym się nad rzeką Wisłą. Występy różnią się od poprzednich, a zależy to od sytuacji jaka dzieje się akurat w politycznym świecie. W trakcie wydarzenia towarzyszy artyście pianista, nazwiskiem Mieczysław Grochowski. Satyryk do Kołobrzegu przyjedzie znowu, na wielką prośbę swych wiernych słuchaczy, po tym kiedy jesienią w roku 2017 jego występ miał ogromne wręcz zainteresowania pośród widowni. Program, jaki obecnie prezentuje, jest uaktualniony oraz przynajmniej w połowie różny od tego z października.

Krzysztof Daukszewicz przyszedł na świat 30-go października, roku 1947, w Wichrówie. To satyryk, felietonista, poeta, kompozytor oraz piosenkarz. Estradową działalność rozpoczął artysta w roku 1975. Pełnił wówczas funkcję dyrektora Domu Kultury Miejskiego, znajdującego się w Szczytnie. Był również współtwórcą kabaretu Gwuść. Natomiast w roku 1976 artysta otrzymał nagrodę drugą na Pierwszej Biesiadzie Humoru oraz Satyry (Lidzbark Warmiński), w zamian za swój program autorski, pod tytułem: "Dookoła Wojtek". Już rok później zdobył nagrodę, o nazwie: Złote Rogi Kozicy - przegląd kabaretów, odbywający się w Zakopanem.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go kwietnia 2018 roku na występ Krzysztofa Daukszewicza, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, które znajduje się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl