Król "Nieumiarkowania”
Artysta - Błażej Król jest jednym z najbardziej utytułowanych artystów oraz tekściarzy młodego pokolenia
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
18 października 2019 od 20:00
Za ile?
45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który ma za zadanie promocję solowego albumu Króla, pt.: "Nieumiarkowanie", który na światło dzienne wyszedł w roku 2019, we wrześniu. Król występuje w składzie: Iwona Król - wokale, instrumenty klawiszowe, Błażej Król - gitara, śpiew, Thomas Fietz - elektronika, perkusja, Jan Migdal – bas.

Artysta - Błażej Król jest jednym z najbardziej utytułowanych artystów oraz tekściarzy młodego pokolenia, jaki od wielu lat toruje sumiennie swoją drogę ze światełka niezależnego na sceny wielkich festiwali oraz na łamy pracy muzycznej opiniotwórczej. Król swoją karierę rozpoczął razem z innym artystka: Maurycym Kiebzakiem Górskim (UL/KR). W roku 2014 muzyk postanowił wydać pierwszy album solowy. Dał się poznać szerszej publiczności z pomocą płyt „Nielot”, „Wij” (z roku 2015) i „Przez Sen” z roku 2016, czy „Przewijanie na podglądzie”, z 2018 roku.

W zamian za album, pod tytułem: "Przewijanie na Podglądzie” artysta nagrodzony został "Mateuszem Trójki”, jak również nominowany do licznych nagród, jak między innymi do fryderyka. Błażej Król ze swą formacją występował a największych polskich festiwalach oraz muzycznych wydarzeniach w naszym kraju, miedzy innymi: Off Festiwal, Open’er Festival, czy Męskie Granie oraz Tauron Nowa Muzyka.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go października 2019 roku, do gdańskiego Starego Menaża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl