Kraak & Smaak Live Band - koncert
Ich płyta debiutancka, nosząca tytuł: "Boogie Angst" została wydana w roku 2005 i bardzo szybko przyniosła formacji tysiące fanów w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
6 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł

City Sounds bardzo serdecznie zapraszają Państwa na pierwszy w mieście Wrocław występ tria holenderskiego, o nazwie: Kraak & Smaak! W odsłonie koncertowej Live Band zagrają już 6-go listopada 2018 roku, w Sali Gotyckiej (Stary Klasztor), znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. W składzie tria holenderskiego są: Oscar de Jong, Wim Plug i Mark Kneppers.

Kraak & Smaak - trio muzyczne produkcyjne, pochodzące z Leiden (Holandia). Ich płyta debiutancka, nosząca tytuł: "Boogie Angst" została wydana w roku 2005 i bardzo szybko przyniosła formacji tysiące fanów w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie. Wówczas zaczęły się ich występy na muzycznych festiwalach, a także w klubach w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Ich piosenki grane były w radio, jak również wykorzystywano je w telewizyjnych programach. Drugi album trio, który wydano w roku 2008, nosi nazwę: "Plastic People". Trzecia płyta zespołu, pod tytułem: "Electric Hustle", wydana została w roku 2011. Natomiast w roku 2013 Kraak & Smaak zdołali wydać swoją czwartą płytę, pod nazwą: "Chrome Waves", a później "Chrome Waves Remixed", rok 2014. Zaś w roku 2016 ukazała się ich piąta płyta studyjna, pod tytułem: "Juicy Fruit".

W latach od 2016 do 2017 odbyły się liczne występy na żywo w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz w Azji, a także kolejny występ na Glastonbury. w roku 2017, latem wielkim sukcesem okazało się wydanie płyty: “Juicy Fruit Remixed”, której wielką popularność wzmocnił udział: Fouk, Eli Escobar, Purple Disco Machine, Thatmanmonkz oraz Moods, co dodało z całą pewnością nowym piosenkom wyjątkowej świeżości, a także otworzyło drogę do prezentacji nowego materiału.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wiosna tego roku przyniosła świeże brzmienie, a w tym utwory: ‘Keep It Together’, "Pineapple Jam", czy mix DJ’sky, który powstał razem z Markiem Knightem (Toolroom) - wydawca serii płyt tPoolside Disco.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl