Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kosmiczna podróż - przedstawienie

Kosmiczna podróż - przedstawienie
 
Jest to ruchowo-muzyczna opowieść, o tym jak powstawały planety oraz o wojażach kosmicznych.
gdzie?Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
kiedy?11 lutego 2018 od 12:00
za ile?19 zł
organizatorWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na "Kosmiczną podróż". Jest to ruchowo-muzyczna opowieść, o tym jak powstawały planety oraz o wojażach kosmicznych. Z pewnością niebo zasłane gwiazdami zaciekawi oraz zachwyci każdego Malca. W naszej "Kosmicznej podróży" wprost na oczach milusińskich z pomocą obrazów, które poruszają zmysły narodzą się planety, w niezapomnianą przygodę wyrusza rakieta, nad głowami wirują migoczące gwiazdy, zaś kolorowe witraże wesoło zapraszają do częstego spoglądania w nieboskłon.

Spektakl w reżyserii Agnieszki Mielcarek, gdzie scenografią zajęła się Dominika Chochołowska-Bocian. Muzyką natomiast zajęła się Elżbieta Sokołowska. W przedstawieniu wystąpią Justyna Oleksy oraz Karolina Brzęk. Spektakl trwa trzydzieści minut i około piętnastu minut zabawy. Dedykowany wiek dzieci wynosi od roku do trzech lat.

"Kosmiczna podróż" odbędzie się w siedzibie, przy ulicy Kuźniczej 29 a, na drugim piętrze, w sali tanecznej. Zapraszamy zatem już 11-go lutego 2018 roku, do wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka. Zaczynamy o godzinie 12:00, a bilety wstępu kosztują 19 złotych. Na salę zapraszamy bez obuwia bądź w obuwiu zmienionym, a po skończonym przedstawieniu zapraszamy Dzieciaki do zabawy z aktorami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl