Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kosmiczna podróż

Kosmiczna podróż
 
Po skończonym przedstawieniu zapraszamy Dzieci na wspólną zabawę wraz z aktorami.
gdzie?Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
kiedy?14 stycznia 2018 od 10:30
za ile?19 zł
organizatorWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

„Kosmiczna podróż" jest muzyczno-ruchową opowieścią o kosmicznych podróżach oraz o tym jak powstają planety. Każdego Malucha, który nas odwiedzi z pewnością zaciekawi, a także zachwyci niebo obsypane gwiazdami. W „Kosmicznej podróży" z pomocą poruszających dziecięce zmysły obrazów, urodzą się planety, w niezapomnianą przygodę wyruszy rakieta, zaś migoczące gwiazdy zawirują nad naszymi głowami, a witraże przepełnione są kolorami i zapraszają do wspólnych przeciągłych spojrzeń ku niebu.

Reżyserią zajęła się Agnieszka Mielcarek, scenografią natomiast Dominika Chochołowska-Bocian, muzyką Elżbieta Sokołowska, zaś wystąpią przed Państwem Justyna Oleksy i Karolina Brzęk. Przedstawienie trwa trzydzieści minut plus piętnaście minut zabawy. Dedykowany wiek dzieci to 1 do 3 lat. Odbędzie się ono w naszej siedzibie, przy ulicy Kuźniczej 29 a, II piętro, taneczna sala. Prosimy, aby na salę wchodzić bez obuwia, bądź w zmienionym obuwiu. Po skończonym przedstawieniu zapraszamy Dzieci na wspólną zabawę wraz z aktorami.

Na spektakl zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go stycznia 2018 roku, do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, znajdującego się przy ulicy Kuźniczej 29 a. zaczynamy o godzinie 10:30, a bilety wstępu kosztują 19 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl