Kortez „Mój dom” koncert
Podczas wiosennych koncertów artysta promować będzie nowy album, płytę która pojawiła się na rynku w listopadzie ubiegłego roku i nosi tytuł „Mój dom”.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
5 kwietnia 2018 od 20:00
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Klub Stodoła stanie się areną ciekawego wydarzenia. Już 5 i 6 kwietnia na deskach sceny przy ulicy Stefana Batorego 10 pojawi się Kortez z albumem „Mój dom”. Kortez, podczas dwóch warszawskich koncertów zaprezentuje materiał z płyty „Mój dom”, albumu który w ekspresowym tempie zdobył miano Złotej Płyty. Artysta zasłynął niezwykle spektakularnym debiutem i od tego momentu rzesze fanów Korteza stale się powiększają.

Jesienna trasa koncertowa Artysty spotkała się z ogromnym sukcesem. Kortez wraz z muzykami zagrali w ponad trzydziestu miastach. Niesieni na skrzydłach powodzenia szybko wracają na scenę. Kortez obdarzony niezwykłą barwą głosu na długo pozostaje w pamięci słuchających. Podczas wiosennych koncertów promować będzie nowy album, płytę która pojawiła się na rynku w listopadzie ubiegłego roku i nosi tytuł „Mój dom”. Krążek już dwa tygodnie po premierze sięgnął po status Złotej Płyty. Album debiutował na OLISie i to z pierwszą pozycją. Album promowany był przez singiel "Dobry moment", który to uplasował się w czołówce radiowych rankingów (Lista Przebojów Trójki). Odsłonięcia na YouTube liczone są już w milionach.

Serdecznie zapraszamy. Koncert planowany na 5 kwietnia proponuje miejsca siedzące, koncert 6 kwietnia udostępnia płytę z miejscami stojącymi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl