Kortez / Holiday Tour - koncert
Program koncertów składa się przede wszystkim z utworów, które pochodzą z płyt: “Mój dom”, “Bumerang”, jak również wydawnictw uzupełniających kortezową dyskografię.
Gdzie?
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny(Park Kopczyńskiego)
Willowa, 43-460 Wisła
Kiedy?
14 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
89 zł

Po przerwie trwającej kilka miesięcy, Kortez zagra specjalnie dla Państwa w lipcu oraz w sierpniu aż dwadzieścia koncertów. Natomiast piętnaście z nich będzie miało miejsce w granicach HOLIDAY TOUR i będzie obejmować głównie amfiteatry letnie.

Program koncertów składa się przede wszystkim z utworów, które pochodzą z płyt: “Mój dom”, “Bumerang”, jak również wydawnictw uzupełniających kortezową dyskografię. Koncerty letnie będzie promować nowy utwór, pod tytułem: “Doskonały dzień”. Na scenie artyście będzie towarzyszyć formacja w składzie: Krzysztof Domański, Jacek Lachowicz, Lesław Matecki i Robert Kretzschmar.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go sierpnia 2019 roku, do Wisły, do Amfiteatru imienia Stanisława Hadyny(Park Kopczyńskiego), znajdującego się przy ulicy Willowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl