Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koniec Świata / Trasa "Oranżada w Kinie Moskwa" - koncert

Koniec Świata / Trasa "Oranżada w Kinie Moskwa" - koncert
 
Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go października 2017 roku, do warszawskiego Klubu Mechanik
gdzie?Klub Mechanik w Warszawie
Narbutta L. 87, 02-525 Warszawa
kiedy?7 października 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Zespół Koniec Świata powstał w roku 2000, w styczniu, w mieście Katowice. Inicjatorem powstania formacji był Jacek Stęszewski - gitarzysta oraz wokalista. Gdy minęło siedem miesięcy ich grania wspólnego, Koniec Świata nagrał swoją pierwszą płytę, noszącą tytuł: "Korzenie". W roku 2002 ukazała się druga płyta grupy, pod tytułem: "Symfonia na sprzedaż". Gdy drugi album ukazał się, formacja Koniec Świata, zagrała kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, miedzy innymi na: Dziewiątym Przystanku Woodstock, a w roku 2003 ruszyli w swą pierwszą koncertową trasę, która objęła zasięgiem większe miasta w naszym kraju.

W roku 2005 wyszedł kolejny krążek zespołu, trzeci z kolei, noszący tytuł: "Kino Moskwa". Zaś w roku 2007 ukazała się czwarta płyta Końca Świata, pt.: "Burgerbar", natomiast w roku 2010 "Oranżada", który zawiera trzynaście piosenek, w których przeplatają się na zmianę elementy folku oraz rocka.

W roku 2016, dokładnie 15 stycznia, ukazała się studyjna siódma płyta długogrająca, pt.: "God shave the Queen". Jest to zbiór dwunastu pieśni, powstałych podczas roku ubiegłego, od daty wydania. Notka na płycie głosi: Trąby oraz dęta sekcja kruszą mury zamków parlamentarnych, natomiast gitary rock’n’rollowe walczą jak wygłodniałe psy na swych panów oligarchicznych. Rytmiczna sekcja pulsuje jak czysta, krew błękitna w ciele księżniczki, imieniem Carmen, zaś harmoszka jak ta katarynka zagra na rogu Marszałkowskiej w trakcie obchodów Święta Niepodległości.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go października 2017 roku, do warszawskiego Klubu Mechanik, znajdującego się przy ulicy Narbutta L. 87. Bilety na to wydarzenie kosztują 30 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl