Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koniec Świata - 18. lat- koncert

Koniec Świata - 18. lat- koncert
 
Siódma, studyjna płyta zespołu "Koniec świata" wyszła 15.01.2016 roku. "God shave the Queen", to zbiór dwunastu pieśni powstałych rok wcześniej.
gdzie?Klub Akademicki Arka Uniwersytet Rolniczy
al. 29 Listopada 50, 31-425 Kraków
kiedy?7 grudnia 2018 od 19:45
za ile?40 zł

Koniec świata, jest zespołem z 18-letnim stażem, powstałym z początkiem roku 2000 z inicjatywy gitarzysty i wokalisty- Jacka Stęszewskiego. Zespół powstał w Katowicach. Pierwsza płyta zespołu na rynku muzycznym ukazała się po 7 miesiącach wspólnej artystycznej drogi i nosiła tytuł "Korzenie".Już 2 lata później, ukazała się druga płyta pod tytułem "Symfonia na sprzedaż". Krótko po tym wydarzeniu "Koniec świata", rzucił się w koncertowy wir, zagrali wtedy kilkadziesiąt wspaniałych koncertów na terenie całej Polski. Grali także podczas IX Przystanku Woodstock, a w roku 2003 wyruszyli w trasę koncertową, odwiedzając jedne z większych, polskich miast.

Trzeci album zespołu pod tytułem "Kino Moskwa" na rynku muzycznym ukazał się w roku 2005. Dwa lata później fani mieli już okazję posłuchać nowych kawałków z czwartego krążka zespołu, pod tytułem "Burgerbar". Kolejna płyta została wydana w roku 2010, nosiła tytuł "Oranżada", składało się na nią 13 kawałków w których rock przeplatał się z folkiem.

Siódma studyjna płyta zespołu "Koniec świata" wyszła 15.01.2016 roku. "God shave the Queen", to zbiór dwunastu pieśni powstałych rok wcześniej. Jak można przeczytać z notatek na płycie, trąbki i sekcja dęta, są w stanie skruszyć mur parlamentarnego zamku, rock’n’rollowe brzmienie gitar warczy jak wygłodniały pies na oligarchicznego właściciela. Rytmiczna sekcja pulsuje jak błękitna, czysta krew w żyłach księżniczki Carmen. Harmoszka niemalże jak katarynka przygrywa na roku ulicy Marszałkowskiej w trakcie obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7 grudnia 2018 roku do Klubu Akademickiego Arka Uniwersytet Rolniczy o godzinie 19.45, cena biletu: 40 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl