Koniec Lata: Pablopavo i Ludziki - koncert

Koniec Lata: Pablopavo i Ludziki - koncert
"Marginal" jest piątym z kolei albumem Pablopavo i Ludzików. To album dyskotekowy, chociaż nie mamy pewności, czy są w ogóle odpowiednie dyskoteki, w jakich można by ją grać.
Gdzie?
Dom Zabawy i Kultury DZiK
Belwederska 44A, 00-594 Warszawa
Kiedy?
6 września 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł
Organizator
Agencja Koncertowo-Wydawnicza KARROT KOMMANDO

Pablopavo z Ludzikami ze swoją płytą, pod tytułem: "Marginal" przejechali cały kraj. To zatem przedostatnia szansa, aby usłyszeć ich w to lato już 6-go września 2019 roku, o godzinie 20:00 podczas kameralnego koncertu - Warszawa, Dom Zabawy i Kultury DZik, przy ulicy Belwederskiej 44A. Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowo-Wydawnicza KARROT KOMMANDO. Bilety wstępu na koncert kosztują 60 złotych.

"Marginal" jest piątym z kolei albumem Pablopavo i Ludzików. To album dyskotekowy, chociaż nie mamy pewności, czy są w ogóle odpowiednie dyskoteki, w jakich można by ją grać. Jeżeli nie, publiczność będzie musiała taką dyskotekę sobie wyobrazić, czy też zbudować.

Na płycie jest trzynaście utworów o różnym stężeniu disco, które zostały skomponowane przez Ludziki, teksty należą zaś do Pablopavo, ale są od tego dwa wyjątki. Starali się zadziałać w myśl zasady, iż nie należy zostawiać tak poważnej sprawy jak taneczna muzyka ludziom nie posiadającym wyobraźni oraz iskry szaleństwa.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl