Konferencja dla kobiet. Z ducha, z ciała, z piękna

Konferencja dla kobiet. Z ducha, z ciała, z piękna
Debacie towarzyszyć będzie seria warsztatów prowadzonych przez znawców z dziedziny dietetyki, wizażu i stylizacji.
Gdzie?
Żydowskie Muzeum Galicja
Dajwór 18, 31-052 Kraków
Kiedy?
21 października 2016 od 09:30 do 16:30
Za ile?
20 zł
Organizator
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

21 października, w Żydowskim Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18, organizowana jest z inicjatywy Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. JP II w Krakowie konferencja dla kobiet pod hasłem: " Z ducha, z ciała, z piękna". Rozmowę o dzisiejszej roli kobiet poprowadzą między innymi A. Dymna, D. Figurska, s. Anna Bałchan, a także eksperci w dziedzinie zdrowia, stylizacji i urody.

Spotkanie adresowane jest do kobiet w każdym wieku, o różnych stanach cywilnych, pełniących różne role w życiu prywatnym i zawodowym oraz będących na różnych poziomach duchowego zaangażowania. Konferencja ma być czasem poświęconym na debatę o posłannictwie życiowym i usytuowaniu kobiet we współczesnym świecie, jednocześnie na płaszczyźnie fizycznej jak i duchowej.

W odniesieniu do nieuchronnie upływającego czasu, zaproszeni goście i eksperci podejmą kwestie ludzkiej egzystencji, godzenia się kobiet ze starością, rozwoju mentalnego i tworzenia wartościowych, długotrwałych relacji rodzinnych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Debacie towarzyszyć będzie seria warsztatów prowadzonych przez znawców z dziedziny dietetyki, wizażu i stylizacji. Znamienici goście biorący udział w konferencji to między innymi Anna Dymna - twórczyni i prezes fundacji "Mimo Wszystko", aktorka teatralna i filmowa, siostra Anna Bałchan, która założyła Stowarzyszenie Po Moc dla Kobiet i Dzieci imienia Marii Niepokalanej, Anna Golędzinowska - fotomodelka i modelka, Marta Pawłowska - trener zdrowia rodziny oraz aktorka Dominika Figurska. Konferencję poprowadzi Brygida Grysiak - redaktor i prezenterka telewizyjna.

Konferencja jest podzielona na dwa bloki. Gości przywita Brygida Grysiak - godzina 9:30. Następnie, w ramach pierwszego bloku pod hasłem ŚWIADECTWA ( w przedziale czasowym od 9:40 do 11:30 ) będą miały miejsce spotkania z:

- Anną Golędzinowską, o godz. 9:40 do 10:15, zatytułowane "Bycie modelką to nie frajda. Jesteś tylko wieszakiem",
- Anną Dymną, o godz. 10:15 do 10:50, pod tytułem "Jestem coraz piękniejsza czyli jak z godnością przeżywać swoją dojrzałość"
- siostrą Anną Bałchan, o godz. 12:00 do 12:30 pt.: "Na obraz Boży ja stworzył"
- Martą Pawłowską, o godz. 12:30 do 13:00, zatytułowane
"Jedzenie na pocieszenie czyli jak odróżnić głód fizyczny od emocjonalnego?"

W ramach drugiego bloku - warsztatowego, trwającego od 13:30 do 16:30, będzie można wziąć udział w zajęciach stylizacji fryzur, prowadzonych przez Małgorzatę Babicz, warsztatach makijażu Jovanki Czarnik, stylizacji i wizażu - Gosi Kuniewicz, warsztatach pozowania do zdjęć Emanueli Didoszak oraz warsztatach z dietetykiem, M. Pawłowską.

Zachęcamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl