Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncerty z Charakterem: Tune

Koncerty z Charakterem: Tune
 
Potrafi on świetnie zahipnotyzować publiczność swym wokalem, a także sprawić, że koncertów grupy Tune się nie zapomina.
gdzie?Dom Kultury | Kino ŚWIT
Piotra Wysockiego 11, 03-371 Warszawa
kiedy?9 grudnia 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację Tune, która pochodzi z miasta Łódź. Grają oni szeroko pojętego progresywnego rocka. Formacja została założona w roku 2011 i ma na swym koncie dwie przyjęte ciepło płyty studyjne, noszące tytuły: "Lucid Moments" i "Identity". Tego roku formacja wydaje swoją trzecią płytę, która jak do tej pory jest owiana atmosferą tajemniczości. Wystąpią w warszawskim Domu Kultury/ Kino Świt w granicach trasy, która promuje nowe wydawnictwo.

Szerokiej publiczności ukazali się w roku 2012, kiedy to uczestniczyli w finale Must Be The Music, w którym zaprezentowali bardzo wysoki poziom i zdeklasowali swoich rywali pod względem muzycznym. W trakcie koncertów, zespół Tune buduje wspaniały klimat dzięki partiom instrumentalnym, które są niebanalne, a tworzone przez Leszka Swobodę i Piotra Białka, a także brzmieniom eksperymentalnym Adama Hajzera, jak również kompozycjom nietuzinkowym tworzonym dzięki perkusji, na której gra Wiktor Pogoda. Trzeba wspomnieć też o frontmanie - osobie bardzo charyzmatycznej, czyli o Kubie Krupskim. Potrafi on świetnie zahipnotyzować publiczność swym wokalem, a także sprawić, że koncertów grupy Tune się nie zapomina.

Zapraszamy zatem już 9-go grudnia 2017 roku, do Warszawy! zaczynamy imprezę o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl