Koncerty w Parku Oruńskim 2018: Sonia Bohosiewicz

Koncerty w Parku Oruńskim 2018: Sonia Bohosiewicz
Scena Muzyczna GAK, gdy tworzyła projekt imprez w oruńskim amfiteatrze, chciała nawiązać swoim programem właśnie do tych spotkań.
Gdzie?
Amfiteatr Orana
Raduńska, 80-022 Gdańsk
Kiedy?
15 lipca 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Park Oruński imienia Emilii Hoene jest jednym z najstarszych parków, a także drugi w stosunku wielkości miejskim parkiem, znajdującym się w mieście Gdańsk (zaraz po parku Oliwskim). Jest on położony w pobliżu kanału Raduni, otulony malowniczo morenowymi wzgórzami, zajmuje około jedenaście hektarów doliny potoku. Historia tego miejsca sięga wieku XVI. Istniał wówczas tutaj myśliwski dworek. Natomiast w wieku XVII parkowa rezydencja stała się miłym miejscem spotkań elity oraz artystów. Scena Muzyczna GAK, gdy tworzyła projekt imprez w oruńskim amfiteatrze, chciała nawiązać swoim programem właśnie do tych spotkań. Ponieważ Amfiteatr Orana stać się ma miejscem spotkań gdańszczan, gdzie pośród przyrody oraz dobrej muzyki można przemiło spędzi czas w gronie rodzinnym.

Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lipca 2018 roku, do Amfiteatru Orana, znajdującego się przy ulicy Raduńskiej. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl