Koncerty Chopinowskie 2018: Anna Maria Stańczyk

Koncerty Chopinowskie 2018: Anna Maria Stańczyk
Recitale, które są organizowane we współpracy z Królewskimi Łazienkami oraz ze Stołeczną Estradą i Towarzystwem imienia Fryderyka Chopina, zawsze cieszą się wielką popularnością
Gdzie?
Pomnik Fryderyka Chopina w Łazienkach Królewskich
Al. Ujazdowskie, 00-584 Warszawa
Kiedy?
29 lipca 2018 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie

Wielcy wirtuozi oraz młode talenty. W trakcie tegorocznego, pięćdziesiątego dziewiątego sezonu Chopinowskich Koncertów, które odbywają się w warszawskich Łazienkach, znajdujących się przy Alejach Ujazdowskich wystąpi przed Państwem w sumie czterdziestu dwóch pianistów. Są to, tak wielkie sławy klasycznej muzyki, jak również uzdolnieni, młodzi muzycy, rozpoczynający dopiero swe kariery. Właśnie dzięki występom pianistów wybitnie utalentowanych, a także urokliwej scenerii Królewskich Łazienek nasze Chopinowskie Koncerty posiadają miano kulturalnej wizytówki Warszawy.

Recitale, które są organizowane we współpracy z Królewskimi Łazienkami oraz ze Stołeczną Estradą i Towarzystwem imienia Fryderyka Chopina, zawsze cieszą się wielką popularnością, tak pośród Turystów odwiedzających stolicę, jak również wśród mieszkańców Miasta Stołecznego Warszawy. Biorą w nich udział rok rocznie słuchacze w liczbie kilkudziesięciu tysięcy, natomiast pianiści te występy trakturą w charakterze zaszczytu.

Pierwszy raz występy pod Pomnikiem Chopina były organizowane w roku 1959, zaraz po rekonstrukcji pomnika wybitnego kompozytora polskiego. Od tamtej pory odbywają się tam koncerty, wpisując się do kart kulturalnego kalendarza stolicy. Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go lipca 2018 roku. Zaczynamy bezpłatne wydarzenie o godzinie 12:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl