Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Żółte Kalendarze

Koncert Żółte Kalendarze
 
Orzeł i Reszka, to muzyczny duet, którzy dobrze znają fani elektroniki w piosenkach.
gdzie?Dwie Zmiany
Bohaterów Monte Cassino 31/35, 81-753 Sopot
kiedy?5 października 2017 od 19:45

Żółte Kalendarze, to zespół w którego skład wchodzą czołowi muzycy reprezentujący gorzowską scenę muzyczną, którzy niegdyś byli współtworzącymi, takich formacji jak: Kawałek Kulki, Wakacje, UL/KR oraz Kamiński i Brożek. Grupa funkcjonuje od roku 2009, jednakże z przerwami. ich pierwsza, debiutancka płyta ukazała się w roku 2010, jej tytuł to "Boli mnie serce i dusza". 4 lata później na rynku muzycznym ukazał się drugi album zespołu pod tytułem "Żółte kalendarze",który jest zbiorem najlepszych piosenek grupy od czasów powstania zespołu. Są zupełnie niesklasyfikowani jeśli chodzi o trendy, gusta i przyzwyczajenia muzycznych dziennikarzy.

Orzeł i Reszka, to muzyczny duet, którzy dobrze znają fani elektroniki w piosenkach. Skład duetu to: Magdalena Turłaj, działająca niegdyś w Kawałki Kulki, Wakacjach czy Drekotach oraz Maurycy Kiebzak Górski, niegdyś działający w Creska oraz UL/KR. Co nie udało się sfinalizować Karotce w solowym projekcie, a wyszło poza styl Żółtych Kalendarzy,znalazło jednak swoje wyborne niemalże ujście. Wspaniały wokal, brawurowa linia melodyczna i gustowne bity oraz gustowne aranżacje, to to, co charakteryzuje projekt.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5 października 2017 roku od godziny 19:45 do Sopotu- Dwie Zmiany przy Bohaterów Monte Cassino! Będzie się działo!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl