Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert "Zimny drań"

Koncert "Zimny drań"
 
Człowiek o wielu talentach, z łatwością łączący aktorstwo ze śpiewem, a dodatkowo posiadał niezwykłą umiejętność operowania dowcipem czy żartem sytuacyjnym.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?25 lutego 2017 od 19:00
za ile?20 zł
organizatorKawiarnia Kmicic

Tetra Vis a Vis wraz z Willą Kmicic w Zakopanem, mają przyjemność zaprosić na koncert pod tytułem "ZIMNY DRAŃ". NAJBARDZIEJ ZNANE SZLAGIERY IKONY KINA EUGENIUSZA BODO ZAŚPIEWA KRZYSZTOF BIGAJ. Krzysztof Bigaj, jest wokalistą, autorem muzyki, pisze własne teksty, jest także konferansjerem. Na swoim koncie ma dwa nagrane albumy, jeden z nich, to poezja Karola Wojtyły. Na jego repertuar składają się: piosenki poetyckie, piosenki autorskie, swingowe a także utwory rozrywkowe retro.

Jest miłośnikiem starego kina i muzyki Franka Sinatry. Bigaj koncertuje w Polsce, ale także i w USA oraz Niemczech. Eugeniusz Bodo- człowiek bardzo znany, najpopularniejszy aktor kina przedwojennego, niebywale uzdolniony i zadziwiający wybitnością estradowy artysta. Bez wątpienia także i amant, ileż to niewiast miało złamane serce za jego przyczyną..

Człowiek o wielu talentach, z łatwością łączący aktorstwo ze śpiewem, a dodatkowo posiadał niezwykłą umiejętność operowania dowcipem czy żartem sytuacyjnym. Jest jednak pewne, że sławę zawdzięcza właśnie występom z piosenką. W programie koncertu nie zabraknie takich szlagierów Eugeniusza Bodo, jak: "Ach, te baby", "Sex appeal", "O'key", "Ach, śpij kochanie" czy ten ze szczytów listy popularności- "Już taki jestem zimny drań" oraz inne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Jesteśmy przekonani, że w trakcie koncertu będą mogli Państwo przenieść się do czasów w których Bodo zdobywał sławę i zagłębić się w jego bogatą i niebanalną postać. Nie mniej jednak najważniejsza jest tutaj piosenka i jej tekst. Śpiewana po to, by rozbawić publiczność , a kiedy trzeba, także i wzruszyć. Piosenka, która żartobliwie odnosi się do relacji kobieta-mężczyzna. Muzyka, która wpada w ucho, słowa w których ukryty jest przedwojenny czar i urok języka. Oprócz wspaniałych szlagierów Eugeniusza Bodo, podczas tejże imprezy, usłyszymy także wiele anegdotek z życia artysty, pełnego sukcesów, aż do nadejścia wojny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl