Koncert zespołu SYNY
Koncerty duetu SYNY zawsze przybierają hipnotyzującą, dynamiczną formę
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
6 sierpnia 2016 od 21:00
Za ile?
20 zł

W Klubie Alchemia w Krakowie 6 sierpnia posłuchać będzie można zespołu utworzonego w 2014 roku. Duet powstał z inicjatywy R. Piernikowskiego - producenta, tekściarza i przede wszystkim rapera. Duet kryje się pod nazwą SYNY i obok Roberta Piernikowskiego, tworzy go również Przemysław Jankowiak (1998). Debiutancki album „Orient” ukazał się w 2015 roku. Od tego czasu duet zagrał mnóstwo polskich i zagranicznych koncertów. Usłyszeć ich można było, między innymi na Nowej Muzyce, Unsound, Boiler Room Gdańsk, Up To Date. Każdy występ duetu SYNY sprawia, że rzesze fanów stają się coraz liczniejsze. Duet pracuje obecnie nad materiałem do nowego albumu. Kolekcjonerów spotka miła niespodzianka! Trwają końcowe prace nad winylowym wydaniem Orientu.

Orient to płyta trudna do zakwalifikowania gatunkowego. Obrazy, które na niej stworzono pełne są skojarzeń, przejęzyczeń, błędów językowych, fragmentów rwanych zdań. Collage ten tworzy złożone obrazy, interpretacja których możliwa jest na wielu płaszczyznach. To rap w czystej i klasycznej odsłonie, barwiony szczerością, spontanicznością i brudem.

Koncerty duetu SYNY zawsze przybierają hipnotyzującą, dynamiczną formę. Świetne teksty, charyzma muzyków, niespokojne nuty wprowadzą w trans nawet opornych słuchaczy. Zapraszamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Klub Alchemia, ul. Estery 5 w Krakowie. 6 sierpnia 2016 r. Wstęp 20 zł. Start: 21:00

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl