Koncert zespołu James Button Band i Spring Rolls
Ostra oraz surowa energia połączona na scenie z glam rockowym wizerunkiem przykuje Waszą uwagę podczas każdego koncertu formacji.
Gdzie?
Sferique Beach Bar Ustka
(Kontenery Lecha na Plaży Wschodniej 0, 76-270 Ustka
Kiedy?
20 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

20-go sierpnia odbędzie się już przedostatni koncert na letniej scenie w granicach koncertów, które są organizowane dzięki Studiu Letniemu, w programie Trzecim Radia Polskiego.

W ten wieczór najwspanialszymi dźwiękami uradzą Państwa: o godzinie 18:00 formacja James Button Band, która jest triem pochodzącym z miasta Szczecinek. Inspirują się oni muzyką RocknRoll - wczesne lata siedemdziesiąte, a także muzyką dnia dzisiejszego. Łączą muzykę rockową z funkową i z rockiem psychodelicznym, a także z bluesem. Uderzają również nieco mocniej. Robią to na swój sposób jakże nieprzytomny i ciekawy zarazem. Ostra oraz surowa energia połączona na scenie z glam rockowym wizerunkiem przykuje Waszą uwagę podczas każdego koncertu formacji. Od początków swojego istnienia, czyli od roku 2012 grają niezmordowanie i występują podczas koncertów na żywo. Uczestnicy koncertów w nocnych klubach, festiwali i nieprzespanych nocy. Zwyciężyli drugi odcinek podczas konkursu, pod nazwą: "Start NaGranie", który jest organizowany dzięki Trójce Polskiego Radia.

Zespół Spring Rolls wystąpi przed Wami o godz. 20:00. Formacja powstała w roku 2011, w mieście Kraśnik. W roku 2013 wydali singiel, pt.: "Designer". W roku 2014 formacja nagrała swoje pierwsze demo, pt.: „New Born”, a z niego piosenka "Breaking the silence" znalazła się w odcinku vloga Niekrytego Krytyka. Natomiast w roku 2015 grupa wydała singiel, pt.: „RGB”, który promuje ich debiutancki album. Powstał również teledysk do singla z udziałem gościnnym aktora Marcina Kwaśnego. Materiał na album zarejestrowany został w warszawskim Studiu Kamienica. Muzyczna produkcją zajął się sam Lech Pukos, zaś miksem oraz masteringiem znany Wam Jacek MMiłaszewski. Zaraz po premierze pojawili się w Czwórce i w programie, pod nazwą: "Halo Polonia".

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

W roku 2017 “RGB” doceniony został dzięki Markowi Sierockiemu oraz pojawił się w słynnym Teleekspresie, cykl: "Młodzi Polscy Artyści". W roku 2018 odnosili liczne sukcesy, wydali następnego singla, pt.: "Planety". Później zawitali w Radiowej Trójce, a tam podczas programu: "Trójka Żąda debiutów" Goście (Piotr Kordaszewski, Tomasz Żąda i Marek Kościkiewicz) oraz prowadzący w bardzo pozytywny sposób ocenili utwory z albumu. Singiel pojawiał się również na antenie, zaś od jakiegoś czasu można zagłosować (Lista Przebojów Trójki). W roku 2018, 6-go grudnia formacja wydała swoją debiutancką płytę "UNIVERSUM". Także nagrali koncertowy teledysk do utworu: „Animal Inside”. Natomiast w roku 2019 nastąpiła zmiana perkusisty, bo Alberta Wagnera zastąpił ktoś inny, a mianowicie - Jan Dybalski. Zagrali liczne koncerty, występowali, miedzy innymi na Festiwalu Cieszanów Rock, Orlen Warsaw Marathon, w charakterze supportu muzyków, takich jak: Kasia Kowalska, Perfect, Natalia Nykiel, Margaret, Patrycja Markowska, Piersi, Video, LemON, Andrzej Piaseczny, Kamil Bednarek, Myslovitz, Enej, Muchy, Poparzeni Kawą Trzy, czy Łzy, podczas Festiwalu Kolorów w Rzeszowie oraz Łodzi.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go sierpnia 2019 roku, do usteckiego Sferique Beach Bar, Kontenery Lecha na Plaży Wschodniej 0. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl