Koncert zespołu "IRA"
Zespół wydał łącznie jedenaście płyt, zaś każda z tych płyt była sprzedana w wielu tysiącach sztuk.
Gdzie?
Aquapark Sopot
Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot
Kiedy?
10 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
70 zł

Będzie to prawdziwa i wspaniała gratka dla fanów oraz miłośników legendy polskiego rocka! Odbędzie się zatem niezwykły koncert, troszkę sentymentalny, ponieważ artyści zagrają swoje wielkie przeboje, które pochodzą z początków ich kariery, jak również ich obecne hity. Nie mogłoby więc zabraknąć, między innymi: „Ona jest ze snu”, czy „Parę chwil”, jak również nowego singla, pod tytułem: „Wybacz”.

Zespół wydał łącznie jedenaście płyt, zaś każda z tych płyt była sprzedana w wielu tysiącach sztuk. Każdy koncert formacji IRA to wielki profesjonalizm, to fantastyczna muzyka i potężna dawka dobrej energii oraz świetny kontakt z publiką. Gdziekolwiek zespół występuje to sale koncertowe chcą "pękać w szwach", natomiast bilety są wyprzedane długo przed spodziewanym koncertem. Grupa jest nazywana jedną z najlepiej prezentujących swoje atuty na scenie.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu IRA, który odbędzie się 10-go sierpnia 2018 roku, w sopockim Aquaparku, znajdującym się przy ulicy Zamkowa Góra 3/5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl