Koncert zespołu Galicia Folk Band
Cudowna bandura, śpiew na głosy, wspaniałe brzmienie instrumentów, bo Galicia Folk Band jest zespołem z duszą, zaś ich koncerty zachwycają kreatywnością oraz interpretacją wykonywanych utworów.
Gdzie?
Biblioteka Filia Gdańska
Mariacka 42, 80-833 Gdańsk
Kiedy?
9 sierpnia 2018 od 16:00
Za ile?
bezpłatnie

Przepiękne brzmienie instrumentów, śpiewanie na głosy, nuta nostalgii oraz wiele pozytywnej energii. Formacja Galicia Folk Band przyjechała do naszego kraju ze Lwowa. Posiadają dość szeroki repertuar: ludowe piosenki ukraińskie, religijne pieśni, jak również klasyczną muzykę, operowe arie, a także nowoczesne aranżacje dobrze znanych Państwu melodii. Utwory w większości są wykonywane w języku ukraińskim, jednak niektóre z nich w języku polskim, czy też włoskim i angielskim dla urozmaicenia.

Cudowna bandura, śpiew na głosy, wspaniałe brzmienie instrumentów, bo Galicia Folk Band jest zespołem z duszą, zaś ich koncerty zachwycają kreatywnością oraz interpretacją wykonywanych utworów. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go sierpnia 2018 roku, do gdańskiej Biblioteki, znajdującej się przy ulicy Mariackiej 42. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 16:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl