Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert zespołu De Mono

Koncert zespołu De Mono
 
Na początku nazywali się "Mono. Po trzech latach skład formacji się skrystalizował, zmieniła się jej nazwa na "De Mono".
gdzie?Kościół parafialny pw. Wniebowzięcia N.M.P.
Trakt Lubelski 157, 04-766 Warszawa
kiedy?15 sierpnia 2017 od 14:00
za ile?bezpłatnie

Proboszcz z Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Zarząd Dzielnicy Wawer bardzo serdecznie Państwa zapraszają na wydarzenie muzyczne w Zerzniu, gdzie będzie miał miejsce koncert formacji De Mono - 15 sierpnia 2017 roku, od godziny 20:00. Na rodzinnym pikniku, który rozpocznie się już o godzinie 14:00 przewidziane są dla Was liczne atrakcje, w szczególności dla najmłodszych, jak miedzy innymi:

* loteria
* dmuchańce
* pokazy taneczne
* animacje

Andrzej Krzywy i zespół De Mono jest to polska grupa popowo-rockowa. Powstała w roku 1984, a szczyt swojej popularności świętowali w pierwszej połowie dziewięćdziesiątych lat XX wieku. Założył go gitarzysta - Marek Kościkiewicz, basista Piotr Kubiaczyk, a także perkusista Dariusz Krupicz. Na początku nazywali się "Mono. Po trzech latach skład formacji się skrystalizował, zmieniła się jej nazwa na "De Mono". Dołączył także Robert Chojnacki - saksofonista, Jacek Perkowski - gitarzysta oraz Andrzej Krzywy - znany nam świetnie wokalista grupy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W roku 2014, dokładnie 10 lutego, miała miejsce premiera kolejnego albumu zespołu, pod tytułem: "De Mono Symfonicznie". Znajdują się na nim wielkie przeboje De Mono, ale w zupełnie nowych odsłonach, które zostały nagrane wraz z Polską Orkiestrą Radiową.

Od roku 2008 miedzy Kościkiewiczem, a Krzywym toczy się batalia o nazwę zespołu. Od 2012 roku tej właśnie nazwy używają dwa zespoły, które prowadzi wokalista oraz gitarzysta składu oryginalnego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl