Koncert zespołu Carrion
Carrion miał przyjemność grać na Orange Warsaw Festival w roku 2015. A szczególnym sukcesem został obdarowany przez Kubę Wojewódzkiego, w jego programie, jako najlepszy zespół sezonu.
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
26 listopada 2016 od 20:00

Zespół rozpoczął swoją działalność w roku 2003, w mieście Radom. W roku zaś 2004 była premiera EP'ki Carrion'u, o nazwie "L.A.F.F.F.C". Na niej posłuchać można trzech przebojów a także zobaczyć prezentację multimedialną z wideoklipem, pod tytułem "Zapach szarości".

W roku 2005 ten teledysk trafił na "DeTonację" listę telewizji ITV. I tak dwa i pół miesiąca utwór trwał na liście. Również wtedy hit był zaproponowany do innej listy - przeboje Trójki.

Premiera następnej płyty formacji Carrion przypadła na rok 2012. Płyta nosi tytuł "Sarita" i w związku z nią Carrion zaplanował trasę koncertową: "Sarita Tour 2012". Trasa objęła dwadzieścia miast w kraju oraz w Anglii. W roku 2014 ukazał się natomiast nowy singiel zespołu, pt. "Krótkowzroczne zera", który zdecydowanie spodobał się publice a także mediom. Singiel ten zapowiadał nową, czwartą z kolei płytę "Dla idei". Trasa promocyjna albumu nosiła tytuł: "Dla idei Tour" i również obejmowała swoim zasięgiem dwadzieścia polskich miast.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Carrion miał przyjemność grać na Orange Warsaw Festival w roku 2015. A szczególnym sukcesem został obdarowany przez Kubę Wojewódzkiego, w jego programie, jako najlepszy zespół sezonu. Miały swoją premierę, również w 2015 roku, dwie składanki: "Antyradio - Najlepszy rock na świecie" i "Siła polskiego rocka".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl