Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert zespołu Baciary

Koncert zespołu Baciary
 
Grają żywiołową i pełną energii muzykę, która zaprasza do tańca i zabawy. Dodatkowo często na ich koncertach usłyszeć możemy melodie, które niestety odchodzą w zapomnienie.
gdzie?Klub Muzyczny Watra w Zakopanem
Władysława Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
kiedy?19 stycznia 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Baciary, to zespół, który istnieje już od 15 lat. Założycielami są Andrzej oraz Janusz Body z Podhala. Skład tejże grupy, wielokrotnie ulegał zmianom, jednak do tej pory na swoim koncie ma już kilka wydanych albumów. "Baciary" dają koncerty zarówno w Polsce, jak i poza jej granicy. Najczęściej koncertują na Podhalu, gdzie potrafią stworzyć naprawdę wspaniały klimat i dobrze poprowadzić imprezę.

Grają żywiołową i pełną energii muzykę, która zaprasza do tańca i zabawy. Dodatkowo często na ich koncertach usłyszeć możemy melodie, które niestety odchodzą w zapomnienie. Piękne i stare utwory, które niegdyś śpiewali nasi rodzice i dziadkowie.

Chłopaki łączą muzykę popową, rockową, elementy disco oraz kawałki do biesiadowania, a także trochę nuty góralskiej z charakterystyczną dla górali językiem. Połączenie stylów, wykonywanie oryginalnej tanecznej muzyki, to jedne z tych czynników, które doprowadziły zespół Bociary na szczyty popularności.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy do Klubu Muzycznego Watra w Zakopanem, 19 stycznia od godziny 19.00, na niezapomniany koncert.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl