Koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej pod batutą Jana Ślęka

Koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej pod batutą Jana Ślęka
Zatem będzie to wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Wszechczasów, specjalnie wykonany na Dzień Matki w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego we Wrocławiu
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
26 maja 2018 od 19:00
Za ile?
60 zł
Organizator
Hala Stulecia

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 26-go maja, w Dzień Matki. Wykona go natomiast Orkiestra Symfoniczna, której dyryguje Jan Ślęk.

Zatem będzie to wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Wszechczasów, specjalnie wykonany na Dzień Matki w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego we Wrocławiu, znajdującego się przy Hali Stulecia. Program obejmuje przeboje klasycznej muzyki, ale również operetkowej oraz popularnej. Propozycje muzyczne z pewnością zaspokoją oczekiwania, tak melomanów, dla których przygotowano wirtuozowskie utwory na skrzypce, jak również osób które pragną bawić się dobrze w towarzystwie Orkiestry Festiwalowej imienia Johanna Straussa z Wrocławia. Bilety na koncert już znajdują się w sprzedaży zatem serdecznie Was zapraszamy do wspólnej zabawy.

A na naszej scenie pojawią się: Dyrygent - Jan Ślęk, który od 1956 roku prowadzi współpracę z Operą oraz Operetką Wrocławską. Jest także założycielem oraz dyrygentem „Sinfoniety Wrocławskiej”, znajdującej się i działającej przy Filharmonii Wrocławskiej, czy też Kameralnej Orkiestry Akademickiej, która z kolei znajduje się przy Uniwersytecie Wrocławskim. Dyrygent założył, a także stał się kierownikiem artystycznym Międzynarodowego Festiwalu Wiedeńskiej Muzyki od Josepha Lannera aż do Roberta Stolza, Wrocław, który odbywa się od roku 1993. W 2009 roku zdobył on Austriacki Krzyż Honorowy Sztuki i Nauki I klasy w zamian za swoje wybitne osiągnięcia (dziedzina nauki oraz sztuki); Profesor Jan Miodek, który jest Gospodarzem Koncertu. To polski językoznawca, a także profesor nauk humanistycznych i dyrektor Instytutu Polskiej Filologii na Uniwersytecie Wrocławskim, czy też członkiem Komitetu Językoznawstwa na Polskiej Akademii Nauk. Będąc członkiem Rady Języka polskiego stał się współodpowiedzialny, między innymi za: wszelakie uchwały ortograficzne Rady. Twórca oraz prezenter telewizyjnych programów: Słownik polsko@polski i Ojczyzna polszczyzna.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go maja 2018 roku, do Wrocławskiego Centrum Kongresowego, znajdującego się przy ulicy Wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Organizatorem jest Hala Stulecia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl