Koncert z muzyką Pink Floyd
Refreny przetłumaczone na polski język wiele razy nucone i świetnie znane, nieoczekiwanie nabrały większych mocy.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
5 października 2019 od 20:00
Za ile?
80 zł

Dla fanów legendarnego już zespołu Pink Floyd mamy świetne wieści. W miesiącu październik rusza zatem jesienna trasa koncertowa, na której znajdują się przeboje formacji Pink Floyd. Już 5-go października, o godzinie 20:00, Scena Sali Widowiskowej w Kołobrzegu będzie miało miejsce multimedialne show, natomiast w roli głównej największe przeboje pochodzące z albumu, pt.: "The Wall", ale nie tylko.

Lubimy takie hity, te które znamy w szczególności. Kochamy utwory, jakie kojarzą się nam z energią dorastania oraz młodości. W szczególności podczas koncertów. Wydarzenie Pink Floyd Live jest sentymentalnym powrotem do jakże kultowych przebojów jednak w nowych aranżach, zaś z drugiej strony będzie to fantastyczna przygoda dotycząca poezji przed wszystkim. To dlatego, iż piosenki pochodzące z albumu "The Wall" zostaną zaprezentowane w wersji polskiej. Ale skąd wziął się taki pomysł? Refreny przetłumaczone na polski język wiele razy nucone i świetnie znane, nieoczekiwanie nabrały większych mocy. Wyzwoliły w publice całkiem nowe i jakże silne emocje. Zafundują publiczności show niczym wielkoformatowy koncert, równocześnie będący podróżą muzyczną do dawniejszych czasów, a także nowatorskie widowisko.

Koncert zostanie zagrany w składzie: Jacek Aumüller - basowa gitara, śpiew oraz gitara dwunasto strunowa, Agnieszka Szpargała - saksofon, śpiew, Paweł Wrocławski - elektryczna gitara i akustyczna gitara , Arkadiusz Spanier – klawisze, akordeon, Adam Jęczmyk - śpiew, elektryczna gitara, gitara akustyczna, jak również Michał Witiak - perkusja.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Polskie słowa „The Wall” mają swojego autora, którym jest Robert Zienkiewicz. Artysta na swym koncie posiada tłumaczenia więcej niż 300-stu utworów klasycznych muzyków, jak miedzy innymi: The Beatles, Queen, Bob Dylan,Rolling Stones i, rzecz jasna samego Pink Floyd.

Dzięki formacji Spare Bricks, która doskonale czuje się w klimacie zespołu Pink Floyd można posłuchać ulubionych kawałków na żywo i to kilka razy w roku. Show grupy to fantastyczny muzyczny energetyczny zastrzyk, jaka zawibruje w Was jeszcze kilka dni po występie zespołu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go października 2019 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl