Koncert: Yungblud
Dominic Harrison, czyli Yungblud przedstawia się jako "świadomy społecznie artysta", który nie obawia się tworzyć protestacyjnych piosenek łączących pokolenia.
Gdzie?
Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
5 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Live Nation

Yungblud wraca do naszego kraju. Po wyprzedanym koncercie, który odbył się w tym roku, w styczniu, artysta ponownie zagra dla Państwa już 5-go listopada w warszawskim Klubie Palladium, znajdującym się przy ulicy złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych. Organizatorem imprezy jest Live Nation, koncert zaś został przeniesiony z Proximy.

Dominic Harrison, czyli Yungblud przedstawia się jako "świadomy społecznie artysta", który nie obawia się tworzyć protestacyjnych piosenek łączących pokolenia. To Brytyjczyk, który wyrzucony został ze szkoły, gdy miał zaledwie szesnaście lat i już wówczas zaczął w Londynie swą przygodę z muzyką. Uzyskał popularność w roku 2017 z pomocą singli: „Tin Pan Boy” oraz „I Love You, Will You Marry Me”. Utwór nagrany z samą Charlotte Lawrence, piosenkarką amerykańską oraz modelką, pod tytułem: „Falling Skies” wykorzystany został do ścieżki dźwiękowej bardzo popularnego serialu Netflixa, pod tytułem: „13 Reasons Why”. Jakże niepokorny nastolatek kontynuujący swoją karierę, wydając w czerwcu swoją debiutancką płytę, pod tytułem: „21st Century Liability”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl