Koncert: Young Stadium Club
Bardzo dobre recenzje twórczości zespołu pojawiły się pośród dziennikarzy z Włoch, Anglii, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
22 lutego 2018 od 20:00
Za ile?
15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 22-go lutego 2018 roku, w gdańskim Young Stadium Club, w trakcie drugiej odsłony trasy, pod nazwą "Everything Everyone Everywhere". Wydarzenie zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Skład zespołu tworzą cztery osobowości: Janek, Dominik, Filip i Krzysiek. Formacja jest odpowiedzialna, tak za tekstową warstwę i muzyczną, jak również za produkcyjną swych utworów. Początki grupy datuje się na rok 2013, maj i pomimo tak krótkiego stażu, zdążyli zdobyć już ogromne wręcz uznanie pośród swoich fanów, jak i wśród polskich oraz zagranicznych mediów. Bardzo dobre recenzje twórczości zespołu pojawiły się pośród dziennikarzy z Włoch, Anglii, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Ich głównymi inspiracjami są gwiazdy indie rocka, jak między innymi: Bombay Bicycle Klub, Foster the People, Two Door Cinema Klub i Foals. Wszystkie te inspiracje usłyszeć można w artystycznej twórczości zespołu Young Stadium Club. Formacji udaje się zachować własny i oryginalny styl, a w połączeniu ze wspaniałym wokalem oraz profesjonalizmem grupy, tworzą niezwykle unikatową i niespotykaną jak dotąd na scenie polskiej muzykę, która ma wielkie szanse, by konkurować z gigantami zagranicznymi tego gatunku.

Mają także na swym koncie występy na wydarzeniach, jak na przykład: Festiwalu Orange Warsaw, Enea Spring Break - Poznań, HiM Loves Music - Warszawa, Likes Festival. Pokazali również swoją moc, występując w charakterze supportu przed formacją brytyjską The Vamps, jak również rozgrzali publikę zaraz przed koncertem grupy Nothing But Thieves, który miał miejsce w Warszawie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Grupa YSC ma na swym koncie współpracę, między innymi ze: Steve'm Manovski'm (John Newman, Sigala), Paul'em Whalley'em (Mumford and Sons, Snarky Puppy), Reece'm Pullinger'em (David Guetta), Bright'em Sparks'em (Dj Tiesto), Danny'm Shah'em (The Vamps, Nicky Romero).

W roku 2017 12-go maja swoją kinową premierę miał animowany film, pod tytułem: "Dudi cała Naprzód". Formacja Young Stadium Club nagrała do niego utwór, pt.: "Kolejny Raz".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl