Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert Yagi Kowalik " Piaf, Greco, Aznovoura"
Yaga Kowalik jest absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej, laureatką wielu festiwali piosenki.
Gdzie?
Hampton by Hilton
Wojska Polskiego 14, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
8 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Koncert Yagi Kowalik z repertuarem Piaf, Aznovoura, Greco, który odbędzie się już 8-go grudnia 2019 roku, w hotelu Hampton by Hilton, Świnoujście, przy ulicy Wojska Polskiego 14. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Yaga Kowalik jest absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej, laureatką wielu festiwali piosenki. Wyjechała w latach dziewięćdziesiątych na piosenkarskie stypendium do Paryża. Ponad to uczęszcza do “Conserwatoire Mobel”, prowadzonego dzięki Alice Dona. Artystka w Paryżu poznała kompozytora nazwiskiem Norbert Chiche. Natomiast wynikiem współpracy jest nagranie teledysku we Francji, do utworu, pod tytułem: ”Cracovie”, a także udział w płytowych targach MIDEM w Cannes, jak również występ na Festiwalu międzynarodowym Piosenki w Sopocie. Jednocześnie w granicach promocji teledysku wzięła udział w wielu programach telewizyjnych oraz przygotowuje obszerny recital francuskich piosenek. Zaś na zaproszenie muzyka - samego Gilles Pellegrini Kowalik wyjeżdża znów do Francji. Wówczas spotyka się z artystyczną twórczością BARBARY. Od tamtej pory zafascynowana nią opracowywała utwory właśnie z repertuaru wielkiej artystki.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl