Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Wiedeński "Największe przeboje Johanna Straussa"

Koncert Wiedeński "Największe przeboje Johanna Straussa"
 
Podczas koncertu zabrzmią największe hity króla walca, czyli Johanna Straussa, ale nie mogłoby zabraknąć również popisowych arii ze słynnych operetek
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?5 lutego 2019 od 18:30
za ile?80 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

W trakcie naszej gali usłyszycie Państwo obdarzonych najwspanialszymi głosami, fantastycznych wręcz operowych solistów. Będą im towarzyszyć wybitni, krajowi kameraliści pochodzący z młodego pokolenia, którzy na co dzień występują z najlepszymi dyrygentami oraz orkiestrami, tak w Polsce, jak również w Europie.

Zatem nie można przegapić tej gali, ponieważ na scenie znajdą się wirtuozi skrzypiec, czy fortepianu, laureaci konkursów muzycznych międzynarodowych i świetni soliści estrady polskiej. Poza tym zabrzmią największe hity króla walca, czyli Johanna Straussa, ale nie mogłoby zabraknąć również popisowych arii ze słynnych operetek, jak między innymi: "Zemsta nietoperza", "Wesoła Wdówka", "Baron cygański", "Księżniczka Czardasza", a także "Kraina Uśmiechu". Publika usłyszy, na przykład: "Nad Pięknym Modrym Dunajem" - walc, Arię Barinkaya, pod tytułem: "Wielka sława to żart", "Usta milczą dusza śpiewa" - duet wszechczasów oraz "Tritsch- Tratsch" - polka. Programowo koncert będzie nawiązywał do tradycyjnych gal oraz do noworocznych koncertów, które mają miejsce w Wiedniu.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go lutego 2019 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl