Koncert Wiedeński "Największe przeboje Johanna Straussa"
Podczas koncertu zabrzmią największe hity króla walca, czyli Johanna Straussa, ale nie mogłoby zabraknąć również popisowych arii ze słynnych operetek
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
5 lutego 2019 od 18:30
Za ile?
80 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

W trakcie naszej gali usłyszycie Państwo obdarzonych najwspanialszymi głosami, fantastycznych wręcz operowych solistów. Będą im towarzyszyć wybitni, krajowi kameraliści pochodzący z młodego pokolenia, którzy na co dzień występują z najlepszymi dyrygentami oraz orkiestrami, tak w Polsce, jak również w Europie.

Zatem nie można przegapić tej gali, ponieważ na scenie znajdą się wirtuozi skrzypiec, czy fortepianu, laureaci konkursów muzycznych międzynarodowych i świetni soliści estrady polskiej. Poza tym zabrzmią największe hity króla walca, czyli Johanna Straussa, ale nie mogłoby zabraknąć również popisowych arii ze słynnych operetek, jak między innymi: "Zemsta nietoperza", "Wesoła Wdówka", "Baron cygański", "Księżniczka Czardasza", a także "Kraina Uśmiechu". Publika usłyszy, na przykład: "Nad Pięknym Modrym Dunajem" - walc, Arię Barinkaya, pod tytułem: "Wielka sława to żart", "Usta milczą dusza śpiewa" - duet wszechczasów oraz "Tritsch- Tratsch" - polka. Programowo koncert będzie nawiązywał do tradycyjnych gal oraz do noworocznych koncertów, które mają miejsce w Wiedniu.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go lutego 2019 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl