Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: wieczór swingowy z Cafe Noir Trio

Koncert: wieczór swingowy z Cafe Noir Trio
 
Dla nich muzyka jest swoistym środkiem komunikacji, dyskusją, rozrywką, nieodzownym elementem towarzyskiego życia.
gdzie?W Oparach Absurdu
Ząbkowska 6, 03-735 Warszawa
kiedy?30 grudnia 2017 od 21:30
za ile?bezpłatnie

Cafe Noir Trio są to wielcy pasjonaci muzyki zwanej Jazz Manouche. Zespół uformował się w roku 2016, latem, kiedy do pracujących razem, jednak na innej płaszczyźnie Karola i Mariusza podszedł Pierre oraz zaproponował właśnie jam. Okazało się bardzo szybko, iż nadają na podobnych falach i od tamtego czasu grają praktycznie co tydzień.

Dla nich muzyka jest swoistym środkiem komunikacji, dyskusją, rozrywką, nieodzownym elementem towarzyskiego życia. Nieinwazyjna, kameralna, roztaczająca się w powietrzu jakby dym tytoniowy, nastawiona na wielki indywidualizm daje członkom grupy wolność oraz pole do wyrazu. Zatem każde wykonanie wydaje się być inne, niepodobne do poprzedniego, nie ma dwóch choćby podobnych momentów, kierują się emocjami aktualnymi. Śladami ich idoli z Zachodniej Europy, na których czele stoi ojciec tego gatunku, czyli Django Reinhardt, niosą swym słuchaczom chęci do życia, radość, nastój relaksacyjny i rzecz jasna - swing.

Na koncert zapraszamy już 30-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Klubu W Oparach Absurdu, znajdującego się przy ulicy Ząbkowskiej 6. Zaczynamy o godzinie 21:30, bezpłatnie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl