Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: wieczór etno-rockowy z zespołem Mordorsi

Koncert: wieczór etno-rockowy z zespołem Mordorsi
 
Wszystko to z akompaniamentem dziesiątek gitar, harmonijek, cajonów, wiolonczeli, jak również saksofonów i innych instrumentów wręcz magicznych.
gdzie?W Oparach Absurdu
Ząbkowska 6, 03-735 Warszawa
kiedy?29 grudnia 2017 od 21:30
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Mordorsi. Jest to grupa śmiałków, którzy pragną stworzyć arsenał autorskich i humorystycznych utworów, traktujących o miłości, o korpo, o życiu, czy też o jedzeniu, a i o wszystkim w sumie. To ponad to prekursorzy nurtu zwanego etno-koro-rock. Także opracowali wiele coverów jednak we własnych oraz bardzo oryginalnych aranżacjach. Wszystko to z akompaniamentem dziesiątek gitar, harmonijek, cajonów, wiolonczeli, jak również saksofonów i innych instrumentów wręcz magicznych.

Członkowie zespołu to: Jaime Gibson - grający na saksofonie, Mike Majer, który śpiewa, Hubert Mikulicz gra na gitarze, na cajonie i na harmonijce, Michał Rudziński zagra dla Państwa na wiolonczeli oraz Paweł Warchoł zagra na gitarze. Wiele koncertów Mordorsów mogli Państwo usłyszeć i zobaczyć w takich lokalizacjach, jak między innymi: Klub Harenda, W Oparach Absurdu, VooDoo Club, La Boheme, Centrum Zarządzania Światem, Klub Makulatura, Zakład Mięsny, Klub no22, Cynamon&Kardamon.

Formacja awansowała do półfinałów festiwalu ogólnoświatowego Emergenza, które będą miały miejsce w roku 2018, w marcu. Na koncert zapraszamy serdecznie już 29-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Klubu W Oparach Absurdu, znajdującego się przy ulicy Ząbkowskiej 6. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 21:30.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl