Koncert Welshly Arms
Grupa Welshly Arms swoją popularność zdobyła za sprawą singla pod tytułem "Legendary", który to w Spotify doczekał się 45 milionów odsłuchań.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
18 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Live Nation

6-cio osobowa grupa z Cleveland w Ohio doskonale łączy garażowy oraz alternatywny rock spod znaku Jacka White’a czy też The Black Keys z brzmieniem gospel i bluesowym. W ubiegłym roku na rynku muzycznym ukazała się bardzo dobrze przyjęta płyta zespołu pod tytułem "No Place Is Home", którą promował singiel zatytułowany "Sanctuary". Jeden z producentów tegoż utworu, to Jayson DeZuzio, niegdyś realizujący projekt „Thunder” Imagine Dragons.

Grupa Welshly Arms swoją popularność zdobyła za sprawą singla pod tytułem "Legendary", który to w Spotify doczekał się 45 milionów odsłuchań. Piosenkę mogliśmy usłyszeć także w kilku reklamach czy podczas zapowiedzi filmów oraz seriali, między innymi: Sense8, który wyprodukował Netflix.

Zapraszamy serdecznie już 18 listopada 2019 roku do Klubu Proxima w Warszawie o godzinie 19.00. Cena biletu: 79 zł. Organizatorem koncertu jest: Live Nation.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl