Koncert Voo Voo - Za niebawem
Materiał premierowy stawia na żywioł, mocne gitarowe akcenty i rytm. Tym razem więcej jest odniesień do społecznych spraw oraz pytań o kondycję ludzi w tych bardzo zagmatwanych czasach.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
9 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
110 zł

Po jakże spokojnej i klimatycznej płycie, pod tytułem: "7" zespłół VooVoo powraca z nową płytą, pod tytułem: "Za niebawem". Materiał premierowy stawia na żywioł, mocne gitarowe akcenty i rytm. Tym razem więcej jest odniesień do społecznych spraw oraz pytań o kondycję ludzi w tych bardzo zagmatwanych czasach. Na płycie gościnnie wystąpiły Paulina i Natalii Przybysz, ze swoja mamą Anną. Również pojawił się 27-osobowy zespół perkusyjny szkoły RitmoBloco.

Natomiast za słowa i muzykę odpowiada jak zawsze Wojciech Waglewski zaś produkcją muzyczną i miksem albumu zajął się sam Piotr EMADE Waglewski. Zapowiadającym płytę, pierwszym singlem jest utwór, pod tytułem: "Się poruszam 1". Do niego powstał teledysk, w którym udział wzięła Nadia Vadori-Gauthier, francuska doktor performatywnych sztuk, która od roku 2015, kiedy miał miejsce zamach na redakcję samego Charlie Hebdo, wyraża minutą tańca dziennie swój wielki sprzeciw wobec przemocy.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 9-go grudnia 2019 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl