Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert TKM Młody Byron

Koncert TKM Młody Byron
 
Projekt pozostaje w nawiązaniu do rockowej tradycji wraz ze swymi piosenkami melodyjnymi oraz tekstami, po których nikt spokojnie nie zaśnie.
gdzie?Młody Byron
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?19 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie TKM, który jest prawdziwym sopockim muzycznym kameleonem. Jest to projekt rockowo-powerpopowy autora tekstów, kompozytora oraz wokalisty, czyli Piotra Łuby. Projekt pozostaje w nawiązaniu do rockowej tradycji wraz ze swymi piosenkami melodyjnymi oraz tekstami, po których nikt spokojnie nie zaśnie.

Sięgają do takich wzorów, jak na przykład:
* Tiny Tim
* Elvis Costello
* The Beatles

Jednym słowem, to jest bardzo świadomy miks elektryczny. Tak nazwa formacji, jak i jej logo znaczą dokładnie to, co Państwo myślicie. Piotr Łuba, który jest znanym na trójmiejskiej rockowej scenie kompozytorem, wokalistą, a także autorem tekstów, współpracując z Januszem Wawrzynowiczem, który z kolei gra na basowej gitarze na przełomie roku 2007 oraz 2008 postanowili stworzyć formację, dzięki czemu mogliby zrealizować swe zamierzenia. Ich pierwszy duży album, nosi jakże znamienny tytuł: "Duża Płyta".

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 19 sierpnia 2017 roku, o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w sopockim Młodym Byronie, bezpłatnie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl