Koncert The Moodswinger
Projekt artystyczny The Moodswinger składa się głównie z autorskich utworów oraz wplecionych gdzieniegdzie wybranych coverów.
Gdzie?
Pub Cafe Szafe
Felicjanek 10, 31-104 Kraków
Kiedy?
19 listopada 2016 od 20:00
Za ile?
15 zł

Znakomity wokalista argentyńskiej kapeli Superextra - Ezequiel Suárez, który działa na scenie stolicy Argentyny od ponad piętnastu lat, koncertując zabiera słuchaczy w świat pełen muzycznych barw i zapewnia intymne, równocześnie angażujące odbiorcę doświadczenie. Projekt artystyczny The Moodswinger składa się głównie z autorskich utworów oraz wplecionych gdzieniegdzie wybranych coverów.

Oryginalne brzmienie zespół zawdzięcza ukulele, gitarze oraz udziałowi lub podkładom lokalnych muzyków. Rytmy pełne latynoskiej werwy, przeplatające się zarówno z elektrycznymi jak i akustycznymi dźwiękami, eteryczne i nieco surowe - to debiutancka EP'ka Moodswingera zatytułowana "Island Songs", która ukazała się w połowie IX . 2015r. - zaraz po zakończeniu promocyjnej trasy w Hiszpanii i Polsce. Na niezwykłe doznania muzyczne zaprasza Pub Cafe Szafe, 19 listopada o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl