Koncert The Dumplings - koncert
Jest to muzycznie ciągle elektropop na bardzo wysokim poziomie, w charakterystycznym stylu dla The Dumplings, jednak porównując do produkcji poprzednich jest zdecydowanie dojrzalszy.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
6 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu The Dumplings.

Formacja The Dumplings wraca i chciałaby Wam zaprezentować "Raj", czyli swoją trzecią studyjną płytę. Duet jest tworzony przez Kubę Karasia oraz Justynę Święs. Nowy album został napisany w całości, wyprodukowany, a także skomponowany dzięki twórcom "złotych" już: „Sea You Later” i „No Bad Days”. Jest to muzycznie ciągle elektropop na bardzo wysokim poziomie, w charakterystycznym stylu dla The Dumplings, jednak porównując do produkcji poprzednich jest zdecydowanie dojrzalszy. Testy z albumu są napisane po polsku, co otwiera w karierze grupy całkiem nowy rozdział.

Trzeci ich album jest powrotem do czysto elektronicznych dźwięków, pochodzących z czasów pierwszego albumu. Jednak mniej w niej znajduje się brzmienia lekkiego i jasnego, w zamian za to jest mrok oraz tajemnica. Zdecydowali się również na to, żeby wszystkie znajdujące się na płycie teksty były w języku polskim. Odnaleźć w nich mogą Państwo liczne odniesienia do innych tekstów kultury, jak między innymi: literatury Cortazara oraz Tołstoja, czy też filmu, pod tytułem: "Zapach Kobiety" ze sławnym Alem Pacino. Album zawiera osiem piosenek, bo zespół postawił na krótką, acz treściwą formę.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go grudnia 2018 roku, do Kołobrzegu, przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl