Koncert: The Bastard / Danziger / Granda
Zapraszamy na punkrockowy koncert z trzema kapelami w roli głównej.
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
27 kwietnia 2019 od 18:30
Za ile?
15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go kwietnia 2019 roku na koncert, który będzie miał miejsce w gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietnej 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 15 złotych. Specjalnie dla Państwa zagrają Danziger, Granda i The Bastard.

The Bastard grają punk rocka Kraków/Myślenice - są na scenie punkowej już od dwunastu lat. Na swoim koncie posiadają cztery albumy długogrające, a także split, pod tytułem: "Hardcore Punk Rock Unite". Wiele występów wraz z zespołami, jak między innymi: The Analogs, Zielone Żabki, Psy Wojny, Prawda czy Sedes i inne kapele. Występowali również na scenach licznych festiwali, na przykład: Przystanek Woodstock, Cieszanów Rock Festiwal, Rock Na Bagnie, czy też Czochraj Bobra Festiwal.

Granda pochodzą z Chełmży i grają punkrocka od roku 2008. Są przeciwni polityce, uprzedzeniom oraz bezmyślnym tekstom. Znajdują się ponad wszelkimi podziałami. Dobra zabawa, muzyka oraz załoga, z którą można konie kraść. Teraz nagrywają materiał na bardzo długo wyczekiwany krążek.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Danziger to gdańska formacja, która powstała w roku 2016. Zespół gra melodyjnego punk rocka. Zdołali już wydać dwie epki i ku zdziwieniu oraz przerażeniu ogółu, zagrali kilka koncertów. Jedynym i słusznym hobby członków grupy jest notoryczna zdrada państwa polskiego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl