Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Tęskno

Koncert Tęskno
 
Projekt miał swoją premierę w roku 2017, w maju, zaś zespół zdążył już od tamtego czasu zagrać cztery koncerty, które odbyły się w: Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Lubiążu
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?20 stycznia 2018 od 21:30
za ile?30 zł

„Tęskno” jest projektem wokalistki Joanny Longić oraz pianistki Hani Rani. Złożony jest ze zbioru piosenek z tekstami autorskimi w rodzimym języku, a także muzyką, która wymyka się od podziału na bardziej znane gatunki, a także style, łączy przy tym brzmienia akustyczne (kwintet smyczkowy, pianino) z brzmieniami nowoczesnymi. Projekt miał swoją premierę w roku 2017, w maju, zaś zespół zdążył już od tamtego czasu zagrać cztery koncerty, które odbyły się w: Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Lubiążu w trakcie edycji tegorocznej Slot Art Festiwal.

Skład na koncercie: Joanna Logić, która dla Państwa zaśpiewa, Hania Rani również zaśpiewa, a także zagra na nord i pianinie, Kwintet Smyczkowy - Paulina Kusa, Kornelia Grądzka, Artur Wieczerzyński, Staszek Czyżewski, Zuzanna Stradowska. Zapraszamy już 20-go stycznia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Zaczynamy o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl