Koncert Szymona Wydry & Carpe Diem akustycznie
Artyści zaprezentują się podczas koncertu akustycznego, który odbędzie się na scenie przy ulicy Solnej 1 w Kołobrzegu.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
17 listopada 2017 od 19:00
Za ile?
35 zł

Kołobrzeskie, Regionalne Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta zaprasza 17 listopada na koncert artysty Szymona Wydry, który wystąpi z formacją Carpe Diem. Artyści zaprezentują się podczas koncertu akustycznego, który odbędzie się na scenie przy ulicy Solnej 1 w Kołobrzegu.

Carpe Diem & Szymon Wydra pojawili się na polskim rynku muzycznym w roku 1992, w Radomiu. Pochwalić się mogą pięcioma albumami długogrającymi. Płyta „Bezczas” sięgnęła po status złotego oraz platynowego albumu. Formacja jest zdobywcą najistotniejszych nagród przyznawanych przez polski przemysł muzyczny. Wśród nich warto wymienić nagrodę: Eska Music Awards przyznaną w prestiżowej kategorii Artysta Roku, nagrodę Radia Wawa Złoty Dziób za Przebój Roku piosenkę „Życie Jak Poemat”, nagrodę Superjedynka przyznaną podczas Opolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki za najlepszą płytę: „Bezczas”. W dorobku zespołu znajduje się również nagroda przyznana w kategorii Rock wokaliście zespołu - Mikrofon Popcornu oraz nagroda przyznana podczas festiwalu Sopot TOPtrendy.

Najpopularniejsze przeboje Carpe Diem z Szymonem Wydrą na czele, to: "Bezczas", "Całe życie grasz", "Teraz wiem", czyli "Do nieba nie chodzę", "Życie jak poemat", "Gdzie jesteś dziś" oraz "Pozwól mi lepszym być" i "Jak ja jej to powiem".

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl