Koncert „Szanujmy wspomnienia” Finisaż wystawy Ewy Brandt

Koncert „Szanujmy wspomnienia” Finisaż wystawy Ewy Brandt
Utwory te cieszą po dziś dzień, przywołują wspomnienia oraz bawią do łez.
Gdzie?
„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Kiedy?
28 września 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
"Plama" Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

"Plama" GAK oraz Rada Dzielnicy zwana Zaspa Młyniec serdecznie Państwa zapraszają na koncert, który odbędzie się w granicach finisażu wystawy, podtytułem: "Sekretne życie drzew" - Ewy Brandt. Koncert odbędzie się już 28-go września 2018 roku, do gdańskiej "Plamy" Archipelagu Kultury, znajdującego się przy ulicy Pilotów 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Piosenki śpiewane bez mała sto lat wstecz, znane oraz lubiane, dowcipne i sentymentalne. Utwory te cieszą po dziś dzień, przywołują wspomnienia oraz bawią do łez. Są nam dobrze znane ze starych filmów oraz trzeszczących dziadkowych płyt. Śpiewane kiedyś w kawiarnianych letnich ogródkach przez Bodo, Ordonkę, Dymszę i Kiepurę.

Usłyszą Państwo utwór o sercu zgubionym pod miedzą, o Adzie, która zachowywała się niestosownie, czy też śpiewaną wszystkim dzieciakom kołysankę. Potrafią przywołać "wspomnień czar" poprzez piosenki, jak między innymi: "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Już taki jestem zimny drań", "Miłość ci wszystko wybaczy" i innych Marta Twardowska, Laura Haras oraz Grzegorz Duda, zaś muzyką oprawi to wszystko akompaniująca im sama Halina Cichoń-Haras.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl