Koncert Swiernalis w DK LUKSUS
Znakiem szczególnym artysty jest dosyć niecodzienne poczucie humoru oraz przejmujące teksty piosenek, jakie sam pisze.
Gdzie?
Dom Kultury LUKSUS
Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław
Kiedy?
27 października 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

Pierwszy koncert Swiernalisa w mieście Wrocław. To będzie niezwykła możliwość usłyszenia części nowego materiału, jaki ukaże się z początkiem nowego roku, jak również utwory, dobrze Wam znane z „DRAUMY". Znakiem szczególnym artysty jest dosyć niecodzienne poczucie humoru oraz przejmujące teksty piosenek, jakie sam pisze.

Jest multiinstrumentalistą, w dodatku samoukiem. Przyszedł na świat w Suwałkach, czynszem oraz sercem związany jednak z Poznaniem. W roku 2016 spełniło się jedno z marzeń muzyka, a mianowicie wydany został album, pod tytułem: "DRAUMA" pod opiekuńczymi skrzydłami Pawła Cieślaka z miasta Łódź, jaka w 10 niezwykłych piosenkach przypomina skomplikowane dzieciństwo i niepokorny czas młodzieńczy Swiernalisa.

Piosenka, która promowała płytę - „Sierść” , opowiada historię walki z uzależnieniem, czy utratą bliskich mu osób. Więcej optymizmu przyniesie szlagier wakacyjny, noszący tytuł: „Dzikie Palmy" , nakręcone w całości nad naszym wybrzeżem, w miejscowości Sarbinów. Setki zagranych koncertów oraz pełna półka nagród czyni go rozpoznawalnym artystą na polskiej muzycznej scenie. W roku 2017 zdobył nagrodę "największej osobowości artystycznej" podczas Festiwalu Fama.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Od tamtej pory zajął się budowaniem formacji oraz pracą nad nową płytą, czego owocami były 2 single, pod tytułami: "Pergamin" oraz "Blizny" - ostatni usłyszeć można codziennie w radio Muzo FM, także w wersji akustycznej. Podczas koncertu wystąpi ze swym genialnym składem: Adam Fordon, Szymon Siwierski, Adam Świerczyński i Kacper Budziszewski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go października 2019 roku, do wrocławskiego Domu Kultury Luksus, znajdującego się przy ulicy Wita Stwosza 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl