Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert świąteczny zespołu Pectus

Koncert świąteczny zespołu Pectus
 
Do domu w Bogoniowicach zaprosili swoich przyjaciół i wraz z nimi nagrali piękną, niepowtarzalną płytę kolęd i pastorałek.
gdzie?Bazylika Mniejsza
Mariacka 5, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?27 grudnia 2016 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy do Bazyliki Mniejszej na świąteczny koncert wspaniałego zespołu Pectus, pod tytułem "Kolędy Przy Kominie". Prezydent Kołobrzegu wraz z organizatorami mają przyjemność zaprosić mieszkańców Kołobrzegu i ich rodziny na wspólne kolędowanie w Bazylice Mniejszej wraz z zespołem Pectus. Występowali tu już, tacy artyści jak: Zakopower, Eleni czy Golec u'Orkistra, nadszedł czas na kolejne świąteczne spotkanie "Kolęd przy kominie"

Kolędy, które wykona grupa Pectus, pochodzą ze świątecznego albumu, który wydany został niespełna miesiąc temu. Krążek jest wyjątkowy, pełen osobistych wspomnień, gdyż nagrany został w Bogoniowicach w Małopolsce. Mieści się tam stary, pełen rodzinnych wspomnień, dom braci Szczepaników. To tutaj dorastali 4-rej bracia: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej. To w tym domu pierwszy raz pojawiły się marzenia, by razem stworzyć zespół. Jest to miejsce wyjątkowe dla każdego z nich, dlatego też wiele lat później, bracia Szczepanikowie wpadli na pomysł,by dom doprowadzić do porządku, odnowić i utworzyć w nim studio nagrań. Pomysł ten zrealizowali z powodzeniem.

Do domu w Bogoniowicach zaprosili swoich przyjaciół i wraz z nimi nagrali piękną, niepowtarzalną płytę kolęd i pastorałek. Na krążku znajdziemy zarówno utwory, które bez wątpienia stały się tradycją, polskie kolędy pełne prostoty i magii, tak jak magiczne jest Boże Narodzenie. Nie brakuje również nowych kompozycji Tomka Szczepanika, zabrzmi również "Dzień jeden w roku", pastorałka niegdyś śpiewana przez wybitnego Seweryna Krajewskiego oraz wiele innych świątecznych utworów.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Na koncercie w kołobrzeskiej Bazylice, również ich nie zabraknie. Koncert odbędzie się dzień po świętach tj.27.12 o godzinie 19:00 w Bazylice Mniejszej przy ulicy Mariackiej 5. W Urzędzie Miasta czekają na Państwa do odebrania bezpłatne bilety wstępu na koncert świąteczny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl