Koncert Świąteczny "Gwiazdo świeć, kolędo leć"

Koncert Świąteczny "Gwiazdo świeć, kolędo leć"
Spektakl jest grany nieprzerwanie od około trzydziestu lat nie jedynie na polskich scenach, ale także w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz w Hiszpanii.
Gdzie?
Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
5 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w podróż muzyczną do krainy pięknych polskich kolęd oraz pastorałek, które specjalnie dla Was wykona: Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz. Koncert odbędzie się już 5-go stycznia 2018 roku, w krakowskim Kinie Kijów Centrum, znajdującym się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Będzie to zatem koncert świąteczny wypełniony radością, optymizmem, w którym odnajdziecie Państwo nutę refleksji.

Poza znanymi wszystkim, tradycyjnymi utworami, jak między innymi: "Dzisiaj w Betlejem", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", czy też "Bracia patrzcie jeno", w programie są przewidziane kompozycje przebojowe Włodzimierza Korcza, do których teksty napisał Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Wojciech Kejne oraz Estera Brylla, a wszystkie w trzygłosowych, brawurowych opracowaniach. Spektakl jest grany nieprzerwanie od około trzydziestu lat nie jedynie na polskich scenach, ale także w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz w Hiszpanii. Od roku 1987 przez 4 kolejne lata powstały programy telewizyjne, a ich wielki sukces był motorem do wydania płyty live, pod tytułem: "Kolędy w Teatrze Stu". Ludzie, którzy jeden raz poddali się wspaniałemu urokowi atmosfery jaka panuje w trakcie nagrania koncertu, po dziś s dzień nie mogą wyobrazić sobie następnych świąt bez albumu, na którym śpiewali: Halina Frąckowiak, Alicja Majewska oraz Andrzej Zaucha. Kolejna, również wspaniała płyta, nagrana została w składzie: Zbigniew Wodecki, Olga Bończyk i Alicja Majewska.

A dziś Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz serdecznie zapraszają na swój koncert, w trakcie którego zrobią wszystko, aby przekonać Was, iż nie ma na świecie piękniejszych kolęd, niżeli kolędy polskie!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl