Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Świąteczny "Gwiazdo świeć, kolędo leć"

Koncert Świąteczny "Gwiazdo świeć, kolędo leć"
 
Spektakl jest grany nieprzerwanie od około trzydziestu lat nie jedynie na polskich scenach, ale także w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz w Hiszpanii.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?5 stycznia 2019 od 19:00
za ile?80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w podróż muzyczną do krainy pięknych polskich kolęd oraz pastorałek, które specjalnie dla Was wykona: Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz. Koncert odbędzie się już 5-go stycznia 2018 roku, w krakowskim Kinie Kijów Centrum, znajdującym się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Będzie to zatem koncert świąteczny wypełniony radością, optymizmem, w którym odnajdziecie Państwo nutę refleksji.

Poza znanymi wszystkim, tradycyjnymi utworami, jak między innymi: "Dzisiaj w Betlejem", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", czy też "Bracia patrzcie jeno", w programie są przewidziane kompozycje przebojowe Włodzimierza Korcza, do których teksty napisał Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Wojciech Kejne oraz Estera Brylla, a wszystkie w trzygłosowych, brawurowych opracowaniach. Spektakl jest grany nieprzerwanie od około trzydziestu lat nie jedynie na polskich scenach, ale także w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz w Hiszpanii. Od roku 1987 przez 4 kolejne lata powstały programy telewizyjne, a ich wielki sukces był motorem do wydania płyty live, pod tytułem: "Kolędy w Teatrze Stu". Ludzie, którzy jeden raz poddali się wspaniałemu urokowi atmosfery jaka panuje w trakcie nagrania koncertu, po dziś s dzień nie mogą wyobrazić sobie następnych świąt bez albumu, na którym śpiewali: Halina Frąckowiak, Alicja Majewska oraz Andrzej Zaucha. Kolejna, również wspaniała płyta, nagrana została w składzie: Zbigniew Wodecki, Olga Bończyk i Alicja Majewska.

A dziś Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz serdecznie zapraszają na swój koncert, w trakcie którego zrobią wszystko, aby przekonać Was, iż nie ma na świecie piękniejszych kolęd, niżeli kolędy polskie!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl