Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert Starset
Starset to amerykańska formacja sci-fi rockowa, która opisuje swe brzmienie - „Cinematic Rock”.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
24 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
75 zł
Organizator
Live Nation

Starset to amerykańska formacja sci-fi rockowa, która opisuje swe brzmienie - „Cinematic Rock”. Zespół został założony w roku 2013 dzięki wokaliście Dustinowi Batesowi, a do niego dołączył Ron DeChant - basista, Brock Richards - gitarzysta oraz Adam Gilbert - perkusista. Na swym koncie posiadają płyty „Vessels” i „Transmissions”, a także wydany we wrześniu, roku 2019 album, pod tytułem: „Divisions”. Jedna z ich najpopularniejszych piosenek, nosząca tytuł: „Monster” uplasowała się na miejscu drugim na liście zwanej Billboard Mainstream Rock Songs, maj rok 2017.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych. Organizatorem imprezy jest natomiast Live Nation.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl