Koncert Stana Breckenridge'a
Szczególną popularnością cieszą się wykłady prowadzone przez artystę, które ilustruje autorską muzyką
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
11 sierpnia 2016 od 21:30
Za ile?
30 zł

Koncert Stana Breckenridge'a w krakowskim Harris Piano Jazz Bar! Artysta w swym dorobku ma już siedem krążków. Występował i współdziałał z wieloma artystami, którzy mogą poszczycić się zaszczytnym tytułem gwiazdy. W tej plejadzie wyróżnić można między innymi: Scotta Baio, Billa Cosby'ego, Grier Rosie, Griffin Merv, Jackson Mahalia, Lewis Jerry, Mabley Moms, Morris Greg, Reeves Martha (zespół Vandellas), The 5 Blind Boys of Alabama, Riddle Sam, Martin & Rowan, Ruffin David (zespół The Temptations), Schriber Avery, The Young Hearts, Sinatra Nancy , O. C. Smith, J. Travolta, J. Wayne, , Bobby Blue Bland, The Stylistics.

Artysta zyskał największą rzeszę fanów w USA oraz na Węgrzech, w Japonii i we Francji. Szczególną popularnością cieszą się wykłady prowadzone przez artystę, które ilustruje autorską muzyką. Breckenridge to wybitny specjalista z dziedziny afroamerykańskiej muzyki. To również, od 30 lat, nauczyciel trudnej sztuki gry na fortepianie, saksofonie i gitarze.

11 sierpnia w Harris Piano Jazz Bar w Krakowie, Rynek Główny 28 od godziny 21:30 usłyszeć będzie można światowej sławy muzyka jazzowego, doktora muzykologii z Graduate University w Claremont Stana Breckenridge'a. Wstęp 30 zł. Zapraszamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl