Koncert Skubas w Teatrze Szekspirowskim
Skubas pojawi się już 16-go listopada 2019 roku, na scenie gdańskiego Teatru Szekspirowskiego
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
16 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
55 zł

Skubas pojawi się już 16-go listopada 2019 roku, na scenie gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1 o godzinie 20:00. Bilety na wydarzenie kosztują 55 złotych. Mówi się o artyście, iż wszedł do Krainy Łagodności w ciężkich grungeowych butach lekką w dźwiękach. Uzyskał tym samym nową jakość, czyli muzykę aż ciężką od emocji, jednak lekką w dźwiękach.

Niegdyś znany przede wszystkim na klubowej scenie, ze wspólnej pracy, miedzy innymi ze Smolikiem lub Noviką. Na niepodległość wybił się wydanym w roku 2012 debiutem "Wilczełyko". Na swej drugiej płycie "Brzask" artysta jest już artystą kompletnym.

Znany wcześniej jako MC Sqbass, sam Radosław Skubaja. Jest polskim piosenkarzem, kompozytorem, gitarzystą i wykonawcą alternatywnej muzyki. W młodości grywał na elektrycznej gitarze, w przeróżnych zespołach lubelskich, a później zajął się właśnie śpiewaniem. Studiował on wokalistykę na Muzycznej Akademii, w mieście Katowice. Jego debiutancka płyta, pod tytułem: "Wilczełyko" ukazała się w roku 2012 dzięki wytwórni Kayax. Album okrzyknięty został „powrotem do prostoty oraz autentyczności” w krajowej rockowej muzyce. Skubas otrzymał w zamian za nią aż dwie nominacje do nagrody Fryderyki, w roku 2013: Debiut Roku oraz Utwór Roku, za singiel, pod tytułem: "Linoskoczek". Od swego debiutu grał kilka koncertowych tras, a także występował na licznych, ważnych festiwalach, jak: SoundCity w Liverpoolu,Malta Festivalu, Open’er Festival, czy Festiwalu w Jarocinie. Prowadził współpracę z artystami, jak na przykład: Novika, Smolik, Envee, 15 Minut Projekt, Kayah, Matt Kowalsky. Bierze chętnie udział w tak zwanych: koncertach-projektach specjalnych, na przykład: Męskie Granie Orkiestra, GC v2.0, Europejski Stadion Kultury i inne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl