Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Sedes Prawda Defekt Muzgo Stupids

Koncert Sedes Prawda Defekt Muzgo Stupids
 
Sedes, to zespół legenda, pochodzący z Wrocławia, grający muzykę Punk Rockową.
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?10 czerwca 2017 od 19:00
za ile?25 zł

Już 10 czerwca 2017 roku o godzinie 19:00 w Klubie Muzycznym "Liverpool" we Wrocławiu zapraszamy Państwa na koncert Sedes Prawda Defekt Muzgo Stupids. Cena biletu, to jedyne 25zł w przedsprzedaży oraz 30zł w dniu koncertu.

Sedes, to zespół legenda, pochodzący z Wrocławia, grający muzykę Punk Rockową. Powstał 37 lat temu z pomysłu Jana "Młodego" Siepieli i jego kolegi dama "Kucharza" Zalewskiego. Obaj pochodzili z Wrocławia, a dokładniej nawet z jednej dzielnicy- Krzyki.

Prawda, to również wrocławska grupa Punk Rockowa, powstały w roku 1994,a założycielami jego byli Skuter i Melon. Była to kontynuacja działalności legendarnej grupy "Zwłoki", działającej od 1980 do 1983 roku na Dolnym Śląsku. Zespół Prawda swoją działalność zawiesił w roku 2009, dopiero 7 lat później czyli w roku ubiegłym, miała miejsce wielka reaktywacja.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Defekt Muzgó, to zespół z Wałbrzycha, powstały w roku 1981, wtedy nosił nazwę "Bunt", jednak już rok później zmieniono jego nazwę na tę funkcjonującą do dziś, to jest Defekt Muzgó.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl