Koncert Sea Saw & Rakta
Odprężcie się Państwo, zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, iż muzyka zespołu Rakta zabiera Was w lot w kosmiczną przestrzeń.
Gdzie?
Klub Ziemia
Aleja Grunwaldzka 76, 80-241 Gdańsk
Kiedy?
3 lutego 2020 od 19:30

Rakta - trans, post-pubk, psychodelia, goth, krautrock. Odprężcie się Państwo, zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, iż muzyka zespołu Rakta zabiera Was w lot w kosmiczną przestrzeń. Odpływacie gdzieś w dal, unosicie się, oddalacie w niebyt. Mistrzowskie połączenie rytmów plemiennych z przestrzennym i psychodelicznym brzmieniem. To szamanizm w jego najczystszej postaci. Lepsze niżeli psylocybina oraz LSD i to razem zażyte. Drugi raz w mieście Gdańsk, tym razem jednak w nieco mniejszym klubie, a co za tym idzie, w bardziej intymnej atmosferze.

Sea Saw - odsłaniają z każdym kolejnym koncertem następną kartę przed wybuchem, który jest podżegany ich pozawymiarową ciekawością. Zespół posługuje się, tak stonowaną melodyjnością, jak również surowszym hałasem, szukając nieznanego w psychodelii gitarowej. Korzystają przy tym wszystkim ze sprawdzonych już wcześniej środków, czyli introspekcjonizmu - typowego dla shoegazeu, post-punkowej ekspresji oraz krautrockowej transowości.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go lutego 2020 roku, do gdańskiego Klubu Ziemia, znajdującego się przy Alei Grunwaldzkiej 76. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl