Koncert Saxesful
W repertuarze zespołu znajdują się przeboje muzyki jazzowej, jak znane Wam dobrze standardy zagrane i zaaranżowane tak, żeby pozostały w sercach słuchaczy na długi czas.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
9 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
25 zł

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta bardzo serdecznie zaprasza was na koncert Saxesful, czyli Piotr Schmidt. W składzie zespołu znajdują się: Jan Ptaszyn Wróblewski, Grzech Piotrowski, Adam Wendt, Piotr Baron i Wojciech Myrczek.

Już tej jesieni wszyscy wielbiciele jazzu, a także improwizowanej muzyki staną się uczestnikami wspaniałego wydarzenia, ponieważ 1-go września miała miejsce premiera albumu Piotra Schmidta Quartet- Saxesful, razem z plejadą świetnych saksofonistów jazzu polskiego, której będzie towarzyszyć seria występów w największych koncertowych salach w całym kraju. Ma to być dziesiąta płyta autorska lidera, która przypada w dziesiątą rocznicę jego artystycznej działalności.

Niesamowity trębacz jazzowy - Piotr Schmidt wystąpi z najwybitniejszymi saksofonistami polskimi, pośród nich natomiast znajdują się: Jan Ptaszyn Wróblewski, Henryk Miśkiewicz, Zbigniew Namysłowski, Grzech Piotrowski, czy Maciej Sikała, jak również Adam Wendt i Piotr Baron. Mistrzowie będą towarzyszyć formacji Piotr Schmidt Quartet, tak na płycie, jak również w koncertowej trasie, która będzie gościła w najlepszych filharmoniach naszego kraju.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

W repertuarze zespołu znajdują się przeboje muzyki jazzowej, jak znane Wam dobrze standardy zagrane i zaaranżowane tak, żeby pozostały w sercach słuchaczy na długi czas. To trzydziesta druga płyta od wydawnictwa SJRecords.

Zespól: Piotr Schmidt - trąbka, Maciej Garbowski - kontrabas, Wojciech Niedziela - fortepian oraz Krzysztof Gradziuk - perkusja, a także zaproszenia Goście specjalni, czyli Jan Ptaszyn Wróblewski, Henryk Miśkiewicz, Zbigniew Namysłowski, Grzech Piotrowski oraz Piotr Baron, Adam Wendt i Maciej Sikała.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go listopada 2018 roku, na Solną 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl