Koncert Sariusa "Wszystko co złe"
Ujmując zatem rzeczy te w sposób metaforyczny, stał się w pełni swoją muzyką. Zabił zatem siebie sprzed albumu i na płycie zostawił wszystko co złe.
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
22 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert premierowy Sariusa, który odbędzie się w kołobrzeskiej Klubokawiarni Centrala, znajdującej się przy ulicy Wąskiej 1 już 22-go lutego 2019 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Po jakże przełomowym albumie noszącym tytuł: "Antihype", artysta musiał zmierzyć się z następnymi kłopotami. Jak przyznaje sam, cieszy się, że wszystko tak nagle wybuchło. Jednak uznał, że po wszystkim pogubił się nieco. Efekt tego właśnie zagubienia to płyta, pod tytułem: "Wszystko, co złe". Musiał on zebrać się w studio, po czym pewne rzeczy z siebie wyrzucić. Ujmując zatem rzeczy te w sposób metaforyczny, stał się w pełni swoją muzyką. Zabił zatem siebie sprzed albumu i na płycie zostawił wszystko co złe.

Pierwszy singiel, który promuje krążek nosi tytuł "Kurtyna" - jest to video. Kawałek opowiadający o ranach. Otóż artysta mówi, że na planie tego klipu zadał sobie właśnie ranę. Na sposób metaforyczny oraz symboliczny poświęcił starego siebie. Uważa zresztą, że to jeden z jego najlepszych klipów. Dlaczego? Ponieważ najlepiej współgra oraz koreluje z artystą. Za produkcję "Kurtyny" odpowiedzialny jest niezawodny Gibbs, zaś obraz jest dziełem ekipy, o nazwie: 9LITER Filmy.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl